Safira Gözlük

 

Asil ve büyülü güzellikte bir değerli taş olan safir elmasından gelen Safirex markamız kendine yenilik katarak üst düzey kaliteye ulaşmayı hedeflemektedir.

Safira Gözlük Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak bizler; kaliteyi ön planda tutarak 2016 yılında Antalya ‘da faaliyete geçmiş bulunmaktayız.

Şirketimizin çatısı altında faaliyeti devam etmekte olan Safirex, Clubmaster, CanZy, ve Violette markalarımızla çalışmaya devam etmekteyiz.

Amacımız; Üretim sürecinde tüketicilerin beklentilerini karşılamak, konforlarını arttırmak ve göz sağlığına hizmet edebilmek için kaliteli, güvenilir ve sağlıklı çerçeve üretimini gerçekleştirmektir. Tüketicilerin ihtiyaçlarını geniş bir ürün portföyü ve kaliteli ürünlerle karşılarken siz değerleri müşterilerimizin tüketiciler karşısındaki imajını ve güvenini arttırmaya yönelik hizmet sunacağız.

Ürettiğimiz çerçevelerle size hizmet etmek yurt içi ve yurt dışı Gözlük Sanayi alanında kısa süre içerisinde hedeflediğimiz noktaya ulaşacağımızı, kalitemiz ve ürün yelpazemizin genişliği ile Gözlük Sanayi in’de adımızı zirveye yazdırmayı hedeflemekteyiz.